Služby, které nabízím není snadné jednoznačně zařadit do konkrétních škatulek, byť jsem se o to níž snažil. Máme dvacetileté zkušenosti s podnikáním. Mám za sebou řadu úspěšných i pár neúspěchných projektů a firem. Také mám za sebou dlouholeté vzdělávání a řadu klientů, jimž jsem s byznysem pomohl – ale také nepomohl.

Mohu vám předat zkušenosti, osvědčené postupy i přehled mých vlastních chyb. Na úrovni managementu toho mohu spoustu vykonat za vás / pro vás. Ale jak s tím vším nakonec naložíte bude stejně nakonec na vás.

Pomáhám majitelům firem dosáhnout toho, proč začali podnikat.

V čem vám mohu pomoci?

  • Už jste, nebo se dostáváte do krize. Potřebujete pohled zvenčí, někoho kdo udělá nepopulární kroky, ale zároveň stabilizuje cashflow, sníží napětí mezi zaměstnanci, zlepší vztahy s dodavateli.
  • Máte pocit, že bez vás firma nevydrží ani den, vaši zaměstnanci bez vás nemohou fungovat a jste jediný / jediná, kdo opravdu ví, jak firma funguje. V tom případě vám pomohu zjednodušit a zpřehlednit chod celé firmy, pomohu se snížením nákladů, zrychlením a zefektivněním prakticky všeho ve firmě.
  • Nejste spokojen/a se svými zaměstnanci. Neodvádí práci, jakou očekáváte, musíte je do všeho honit a navíc neustále zaškolovat nové lidi. Potřebujte zcela nový přístup ke svým lidem a ten vám pomohu vytvořit. Sníží se fluktuace zaměstnanců, usnadní se zaškolování, zlepší se zastupitelnost a vaši zaměstnanci uvidí ve vás svou budoucnost.
  • Utrácíte peníze za marekting a máte pocit, že to k ničemu nevede? Máte web, Facebook, možná emaily a asi ještě něco a vlastně ani nevíte co s tím. Pomohu vám vybudovat v marketingu systém, stanovím cíle jednotlivých kanálů a postupy, jak jich dosáhnout. To celé propojím se zpětnou vazbou vaších zánakzníků. Ve výsledku budete mít marketing naplánovaný na měsíce dopředu a budete přesně vědět kolik stojí a kolik vám vydělává.
  • Říká se, že na špici je člověk sám… vy si možná jen potřebujete o svém byznysu s někým pokcat. Potřebujete věnovat čas pohledu na svůj byznys z odstupu. Sedneme si společně, osobně či online a budeme se věnovat čistě vám. Ať už formou koučinku, mentoringu či jen pohého lidského rozhovoru. Ale i zde si stanovíme cíle, kterých chceme dosáhnout.

Jak spolupráce se mnou probíhá?

Tak předně je spolupráce dlouhodobá, nic z výše uvedeného nejde udělat za dva týdny. Jsou to měsíce práce a měsíce nervů, protože budu řezat do živého a budu říkat nepěkné věci. A ještě za to budu chtít peníze.

  1. Úvodní schůzka: sejdeme se, pod NDA si popovídáme o vaší firmě, o tom v jakém je stavu a kam ji chcete dostat. Tedy jak má vypadat výsledek. Schůzka obvykle trvá dvacet minut až čtyři hodiny. Dvacet minut trvají schůzky, kde zjistíme, že si nesedíme, nejsme na stejné vlně. Tato schůzka je první a jediná neplacená.
  2. Na základě dohody z úvodní schůzky podepíšeme potřebné dokumenty, já připravím návrh postupu, jak lze vyřešit vaše starosti. Vznikne definice cílů (co, kdy, jak a kolik) a odhad rozpočtu.
  3. Shodneme se na postupu, jak dosáhnout stanovených cílů. Tedy nic se nebude dít bez vašeho souhlasu a vědomí. Definujeme si moje povinnosti, odpovědnosti a kompetence při realizaci sjednaného postupu. Stanovíme si escape body, tedy okamžiky, které když nastanou, znamenají konec spolupráce.
  4. Spolupráce začíná: na přelomu měsíce se vyhodnotí aktivity předchozího a stanoví úkoly na následující. Nad vším máte stále plnou kontrolu. A takto pokračujeme, dokud nenaplníme cíle.

Vyberte si termín nezávazné online schůzky

Partnerství